KVASS.CZ main menu

Home About Services Testimonial Contact

Vítejte na stránkách kvassu.cz

Kvas je v České republice stále oblíbenějším nápojem, má zde ovšem velkou konkurenci v podobě tradiční konzumace piva, případně i vína. Avšak i v zemích bývalého Sovětského svazu měl vždy podobnou konkurenci v podobě vodky, nicméně i přesto se dokázal silně prosadit a dnes je v těchto zemích kvas velmi oblíbeným nápojem – a to jak jeho alkoholická varianta, tak také (ovšem v daleko menší míře) kvas nealkoholický.

Nejpopulárnější je konzumace kvasu v Rusku, Ukrajině, Bělorusku, Litvě, Lotyšsku, dále např. v Kazachstánu, Uzbekistánu nebo dokonce v některých oblastech Číny. Zejména v postsovětských zemích se můžeme s kvasem setkat na každém kroku, prodává se i na ulicích z cisteren označených nápisem v azbuce – КВАС (nebo malými písmeny квас). Kvas se zde vyrábí z tmavého chleba, což nezní jako příliš vhodná výchozí surovina pro nápoj, faktem ovšem je, že takový kvas je velmi osvěžující.

E-SHOP - kliknutím na obrázek můžete přejít do našeho elektronického obchodu pro objednání produktu KVASS.


Kvass Sladovka

Kvass

Sladovka je vysoce kvalitní, pěnivý nápoj s výraznou nasládlou chutí a vůní. Vyrábí se z extraktu ječmenného sladu a má tak vyšší procento složitých cukrů a maltózy.

Hodnoty

Technologie zpracování sladů umožňuje zachovat vitamíny B a E, minerály a další biologicky aktivní látky obsažené ve sladu.

Special

Sladovka díky svému složení dodává energii postupně a je zvláště vhodná pro fyzicky aktivní jedince, děti, ale i v období kojení.

Kvass Rytířský

Kvass

Kvass je vysoce kvalitní, jemně perlivý fermentovaný nápoj, který se vyrábí z přírodních surovin z extraktu ječmenného a žitného sladu a má výraznou chuť a vůni.

Hodnoty

Technologie zpracování sladů umožňuje zachovat vitamíny B a E, minerály a další biologicky aktivní látky obsažené ve sladu.

Obsah alkoholu

Kvass se řadí do skupiny nealkoholických nápojů s obsahem alkoholu max. 0,5 %.

Sladovka a Rytířský - 1l obsah

obal plast , další info , doporčená cena

Sladovka a Rytířský - 0,33l obsah

obal sklo , další info , doporčená cena

Kontakt a informace

Kontakt

Email : info@fitcola.cz

Distribuce ČR

NIKOLZ s.r.o.